×

текст звернення знайти Костянтина Безкоровайного
Голові служби безпеки України
Василю Грицаку
вул. Володимирська, 35
01034, Київ
Україна

Шановний пане,

звертаюся до Вас по справі зниклого громадянина Костянтина Безкоровайного.

27 листопада 2014 року, близько 14:00 четверо людей у масках та зі зброєю вибили двері будинку Костянтина Безкоровайного, що знаходиться у м. Костянтинівка Донецької області, посадили його у білий фургон Volkswagen без номерних знаків і поїхали. Наступного дня Безкоровайний зателефонував своїй дружині та сказав їй, що його було затримано за виголошення промови на мітингу у травні 2014 року. З того часу дружина не отримала від нього жодної звістки. Вона повідомила про його зникнення місцевій міліції, яка почала розслідування за фактом зникнення. Це розслідування і досі лишається безрезультатним.

29 жовтня 2015 року із дружиною Костянтина Безкоровайного зв’язалася особа, раніше утримувана під вартою у слідчому ізоляторі СБУ в Харкові.

Доля і місце знаходження Костянтина Безкоровайного і досі невідомі його родині.

У зв'язку з цих закликаю Вас:

Негайно надати інформацію про нинішнє місцезнаходження Костянтина Безкоровайного його родині, і/ або висунути йому звинувачення і надати йому можливість зв’язатися із адвокатом, або негайно звільнити його.

Забезпечити йому захист від катування та іншого жорстокого поводження, і надати усю необхідну медичну допомогу.

Розслідувати обставини арешту та подальшого тримання К. Безкоровайного під вартою без зв’язку із зовнішнім світом, встановити винних в усіх порушеннях його процесуальних прав і прав людини, та притягнути останніх до відповідальності.

З повагою,
¶action.close